Türk plajlarının reklamlara ihtiyacı yok: buradalar – ana turist mıknatısı. Dört deniz ülkesinde – Karadeniz, Marmara, Ege ve Akdeniz – başka türlü olamaz. Belek ve Side sahili, Bodrum – çakıl taşları, Antalya ve Kemer – pitoresk koyları ile kumla kaplıdır. Sadece beğeninize uygun seçeneği seçmek ve klasik plaj rahatlamasının tadını çıkarmak için kalır.
İstanbul’da güneşlenebilir ve yüzebilirsiniz. Karadeniz yakınlarındaki Dalia Beach Club mükemmel hizmeti ile ünlüdür: korunaklı geniş bir alanda dinlenme, spor tesisleri, snack bar ve mükemmel bir balık lokantası için tenha alanlar bulunmaktadır. Solar Beach Club, İstanbul’un en büyük özel plajıdır. Şezlong, şemsiye ve duştan barlara, restoranlara, bir çocuk kulübüne, güzellik salonuna ve hatta kendi sağlık kliniğinize kadar her şeye sahiptir. Dinlendirici bir tatil için Prens Adaları’nın plajlarına gitmek daha iyidir: birçoğu ücretli, ama çok güzel.
Tru Blue Beach’in Marmara Denizi’ndeki gururu canlı performanslara sahip bir bar: yerel sahnede Katy Perry gibi yıldızlar parlıyor.
Antalya sahilleri her zaman turistlerle doludur: buradaki deniz temizdir, plajlar (kumlu ve çakıllı) bakımlıdır. Alanya’daki Kleopatra, suya tamamen pürüzsüz, pürüzsüz girişi ile ünlüdür, Olimpos ilçesinde rahat bir koy, güzel doğası ile yalnız kalmak isteyenler için en iyi seçimdir. Belek yakınlarındaki Kadriye köyü demokratik bir beldedir ve Kemer yakınlarındaki Tekirova ise seçkin bir tesistir.
Ege kıyısında “inciler” var. Koyu kumla kaplı Pamujak plajı vahşi ama çok güzel. Fethiye çevresindeki lagünlerde deniz her zaman sıcak ve sakin. Kaplumbağalar Dalyan’ın plajında ​​yuvalar, ama onları izlemek büyük şans. Bodrum yakınındaki bir “Akyarlar” aile tatilleri için ideal bir yerdir.

Bu yazıyı paylaşın!
Bu yazıyı oylayın!
Türkiye ile ilgili diğer yazılar
"Türkiye" geri dön

Bir yorum bırak

avatar
  Abone ol  
Bildir