Tayland İletişim Hizmetleri
Posta

Otellerin çogunluğu, belirli oranlarda kullanabileceğiniz temel posta hizmetleri sunar. Bangkok şehrinde, ana posta ofisi New Road’da bulunmaktadır. Pazartesi – Cuma günleri 08: 00-18: 00 arasında ve ulusal bayramlarda olduğu gibi Cumartesi-Pazar günleri 09: 00-01: 00 arasında açıktır. Günün herhangi bir saatinde telgraf gönderebilirsiniz. Yurtiçinde, postaneler 9.00 – 16.30 arası açıktır.

Telefon

Uluslararası telefon hizmetini, en yüksek ve orta sınıfların herhangi bir otelinde kullanabilirsiniz. Tayland’da doğrudan iletişim, beş kıtadaki 80’den fazla ülke ile gerçekleştirilmektedir. Tayland’da, telefon ücretleri oldukça yüksektir, bu yüzden para kazanmak için, arayan kişiden sizi geri aramasını isteyebilirsiniz. Otelden arama yapamıyorsanız, Ana Postanede ve diğer postanelerde hizmetinizde uluslararası bir telefon hizmeti vardır.

Cep telefonu

Sürekli iletişim için modern teknolojiler kullanan bir cep telefonuna ihtiyacınız varsa, Tayland’daki dolaşım servislerini kullanabilir, kullanım detaylarını mobil şebeke operatörünüzden alabilirsiniz.

İnternet. Faks makinesi Teleks.

Turistler ve gezginler, birleşik İnternet olan bilgi teknolojisi hizmetlerini kullanabilirler. Bu hizmetler Tayland’daki birçok büyük otellerde mevcuttur.

En iyi oteller ve turizm merkezleri, çeşitli teleks, telgraf ve faks hizmetleri sunmaktadır.

Ana Postanede 24 saat teleks iletişimini kullanabilirsiniz, ayrıca iletişim hizmetleri ve tercümanlar sayısız özel ofis tarafından sağlanmaktadır.

Bu yazıyı paylaşın!
Bu yazıyı oylayın!
Tayland ile ilgili diğer yazılar
"Tayland" geri dön

Bir yorum bırak

avatar
  Abone ol  
Bildir