” Altın yüzük ” Merkezi Çin üzerinden kendi kendine giden rota – Pekin > Çin Seddi > Hangzhou > Şangay > Guilin > Yangshuo > Xi’an > Pekin güzergahında ilerlemektedir.

Hazır rotalar, arkadaşlarımızın ve Okuyucularının ipuçlarına ve şikayetlerine dayanarak Gezitopya tarafından icat edilen bir bütçeye bağlı güzergahlar dır. Hazır rotaların özü, zamandan tasarruf ederek ve size bütçe tasarrufu sağlamasıdır. Sipariş verirken ne aldığınız hakkında daha fazla bilgi-burada, burada rotaların tam listesini okuyabilirsiniz

ROTA “ÇİN’İN ALTIN YÜZÜĞÜ”

Süre: 15 gün
Zorluk seviyesi: fiziksel olarak, sahip olduğumuz en kolay rota, inanılmaz derecede güzel ve ilginç
Hareket yoğunluğu: ortalama
Yataklı trenlerde geçiş sayısı: 3
Hızlı ve gündüz trenleri: 1
Uçuş sayısı: 1
Bir bütçe (ulaşım + konaklama + gezi + gıda) = 6,000-7,000 yuan (~1,000$)
İki kişilik bütçe = 9,000-10,000 yuan (~1,500$)

Rota Programı
1-3. gün: Pekin Beijing 北京

Çok yasak bir şehir ve tamamen ücretsiz bir manzara, Pekin parkları ve sakinleri, göller, yeni gökdelenlerin arka planına karşı eski evler. Yürümek için aşırıya kaçmayın.

Çin Seddi’ne uçuş. ” Çin Seddi’ni ziyaret etmediyseniz – gerçek bir Çinli değilsiniz”, yoldaş Mao’yu bunu söylemeyi severdi. Sen duvara tırmanırken ve hemen mantıksal anlamlar ararken, gerçek Çinliye dönüşürsün.

4-5. gün: Hangzhou Hangzhou 杭州

Hangzhou’da, Leifeng pagodasına tırmanıyor, Xihu Gölü boyunca ve Hefang caddesi boyunca yürüyorsunuz ve ertesi gün aynı adı taşıyan çayı izlemek için Longjing köyüne gidiyorsunuz ve aynı adı taşıyan kaynağın onuruna Hupao parkında yürüyorsunuz.

Gün 6-7: Shanghai 

Büyük ve korkunç, çarpıcı hayal gücü ve gutting cüzdanlar. Ünlü Şanghay gezinti yeri, çok ünlü Şanghay gökdelenleri, daha az ünlü arka bahçelere sahip çok ünlü Yu Bahçeleri ve daha fazlası,  ayrıca çok ilginç müzeler bulunmaktadır.

Gün 8-9: Guilin ve Yangshuo yangshuo 阳朔

Karstik tepeler. Bisiklet yarışlarının yarıçapında doğaüstü güzellik. Nehir boyunca sallar sürme, oyun “banknot ve önünüzdeki görünüm arasındaki 10 farkı bulun”, yürüyüş, oturma, seyir, genel olarak dogal bir ortam.

Gün 11-12: Xi’an Xi’an 西安

Müzede yüzlerce pişmiş toprak savaşçı ve eğer yeterli değilse, binlerce hediyelik eşya dükkanında. Akşam: Müslüman Mahallesi’nde yürüyüş, gürültü, gam ve tatma güzellikler. Doğrulanmış yerleri biliyoruz. >:]

Gün 13-15: Pekin Pekin 北京

Yine mi buradasınız?! Pekala, size bir şey daha gösterelim. Olimpiyat Stadyumu ve büyük bir bonus Parkı, genç sanatçılar tarafından yaratılan eski bir fabrika (Eskiler de yaratıyorlar, yeterli yer yok), alışveriş, tamamen unutulmuş, doğal yaşam alanlarında Pekin ördeği, kimi için pahalı – en iyi sokak aşçılarından test kebapları (hepimiz biliyoruz, hatırlıyor musunuz?). Şimdi tüm bunları görmek için son kez geziyoruz.

Son gün

Yorgun ama memnun, eve dönüyorlardı. ?

Bu yazıyı paylaşın!
Bu yazıyı oylayın!
Çin Halk Cumhuriyeti ile ilgili diğer yazılar
"Çin Halk Cumhuriyeti" geri dön

Bir yorum bırak

avatar
  Abone ol  
Bildir