Moskova Gece Hayatı

Moskova’da gece ne yapmalı? Sınırlı bir bütçeniz varsa, o zaman Moskova’nın gece hayatı hakkında bilgi edinin. Romantizm ve sevgililerin yanı sıra, ilk kez Rusya’nın başkentinde olanlar, merkezin güzel aydınlatılmış caddelerinde dolaşmaktan, Kızıl Meydan’ı ziyaret etmekten ve Serçe Tepeleri’ndeki gözlem güvertesine tırmanmaktan mutlular. Parti insanları ve temalı parti destekçileri şehirdeki en popüler gece kulüplerinden birini seçecekler. Lezzetli yemek severler ve sıcak bir dairede arkadaşlarınızla sohbet edin veya bir restorana, bara, kafe’ye gidebilirsiniz.

Moskova’da Elit gece hayatı

Öyleyse, Moskova’da olmasa da, modaya uygun, seçkin eğlence mekanlarına nerede açılacak? Rusya’nın başkentinde seçkinlerin toplandığı bir çok gece kulübü var. En ünlüsü arasında, Kutuzovsky Prospekt’teki Dünyanın Çatısı «Крыша мира» isimli kapalı kulüp dikkat çekiyor. Buraya gelmek zor ancak ayrılmak isteyeceksiniz. Sizi harekete geçiren elektronik, baş döndürücü müzik çalarlar. Sadece vejeteryan, sağlıklı yemekler sunar. Ve tüm şehrin göründüğü açık terasta tadını çıkarabilirsiniz.

Moskova’nın gece hayatında yalnız olan Bolşoy Zlatoustinsky Lane’deki en saygın, en eski Propaganda klübüdür. Yirmi yıldır konuklarını ağırlıyor ve bu süre zarfında cazibesini kaybetmedi.

Atmosferi içinde sıkı bir İngiliz pubına benzeyen “16 ton” kulüp, genellikle çeşitli müzik gruplarının performansını dinlemek için toplanıyor.

Gençler genellikle Nizhnyaya Syromyatnicheskaya caddesindeki Rodnya stüdyosunda takılıyor. Gün boyunca kulüp binasında çeşitli sunumlar yapılır ve akşamları tekno tarzı müzik yapan DJ’ler vardır.

En ilginç partiler

Moskova’daki bazı gece kulüpleri, eğlence dallarını, coşkulu yabancı turistleri ve sadece ışığa bakan sıradan insanları bir araya getiren parlak tema partileriyle ünlüdür. Tüm Moskova’nın uzun süredir kalabalıklaştığı büyüleyici gösteriler, Trekhgorny Val’daki Opera kulübünde düzenleniyor. Burada dans pistinde tüm görkemiyle kendinizi gösterebilir ya da kır evlerinden birinde yumuşak bir koltukta oturup, bir kokteyl yudumlayarak ve güzel bir yabancıyla (yabancı) sohbet edebilirsiniz.

Moskova’daki kulüp gece hayatının en önemli özelliği kokteyl partileriyle tanınan “Theme Bar”. Virtüöz barmenler her zevke uygun yüzlerce kokteyl karıştırır. Dans pistinde başlar ve akşamın sonunda bara gider.

Romantik partiler “R-city” de düzenlenir. Birini tanımak, flört etmek ya da sadece birkaç saatini harika bir kişiyle geçirmek isteyenler için gidiyorlar.

Slavyanskaya Meydanı’ndaki Teatro gece kulübü, kızların masalarda dans ettiği bir striptiz barı olarak adlandırılabilir. Kulübün müşterileri arasında, bu fırtınalı geceyi burada bitirmeyi tercih eden saygın yabancılar ve gençler var.

30 yaşın üzerindeki izleyici kitlesinin Myasnitskaya Caddesi’ndeki Petrovich’te toplanması muhtemel. Hafta sonları, gençlerle takılmak istemeyen saygın insanlar için partiler var.

Bu yazıyı paylaşın!
Bu yazıyı oylayın!
Moskova ile ilgili diğer yazılar
"Moskova" geri dön

Bir yorum bırak

avatar
  Abone ol  
Bildir