Antalya Gece Hayatı

Sizler için Antalya’nın en ünlü gece kulüplerini derledik;

Jolly Joker Pub

En gizemli ve ilginç pub. Eğer eğlenmek ve tamamen rahatlamak istiyorsanız – bu yeri ziyaret ettiğinizden emin olun. Kulüp, Lara semtinde, beş yıldızlı otel Dedeman’ın yakınında yer almaktadır. Tesis kapalı alanın ikinci katını kaplar, biraz temiz hava almak isteyenler için bir terasıda vardır. Burası hayranları ve gerçek rock müziği sevenler için uygundur. Ünlü sanatçılar Bon Jovi, Pink Floyd, Kraliçe, Metallica ve diğer popüler grupları kullanarak günlük performans sergiliyorlar. Türkiye‘den ve Avrupa’dan gelen ünlüler de sahne alıyor. Kulüp salonu rocke tarzında dekore edilmiş, asılı kayıtlara ve gitarlara sahiptir. Kulüpteki atmosferi hoş ve arkadaş canlısı, ziyaretçilerin yaşı gençlerden oluşmaktadır.

Shaker Pub 

Antalya kaleiçinde bulunan Shaker Pub, turistlerin ve yerli insanların tercih ettiği bir mekandır. Genellikle gündüz saatlerinde kahvaltı yapabileceğiniz, yemek yiyebileceğiniz, nargile ve kokteyl içebileceğiniz hem de yerli ve yabancı müzik dinleyip  üçkapıların keyfini çıkarabilirsiniz.  Saat 20

Kulüp Arma

Müzikal partileri ve büyük partileri seven herkes bu gece kulübünü ziyaret etmelidir. İçinde liman ve depo binası olmasına rağmen şık ve zariftir. Club Arma, Antalya’daki en büyük gece kulübü olarak kabul edilir, iki bine kadar kişiyi ağırlar. Bu aynı zamanda bir bar, restoran ve gece kulübü. Bazıları akşamlarını, bir restoranda harika bir akşam yemeğinden başlayarak, ardından bir kışkırtıcı dans pistine geçerek geçiriyor. Kulüp, Antalya Yat Limanı’nın muhteşem ve büyüleyici manzaralarını sunmaktadır. Dress kot bulunmamaktadır, ancak şort ve tişört kullanmayın.

Ceila Kulübü

Antalya sahilindeki gökyüzünün hemen altındaki efsanevi kulüp, her gün yaklaşık bin ziyaretçiyle buluşuyor. Alışveriş merkezi Terracity’e yakın konumda bulunmaktadır. 24 saat tatil yapmak istiyorsanız – sadece buradasınız. Öğleden sonra VIP kumlu plajını içinize çekebilir ve akşamları diskoya bakabilirsiniz. Bu gece kulübü, güzel yaşamı ve çekiciliği sevenler için cennet gibi bir yer. Kışkırtıcı danslar size sağlayacaktır ve deniz meltemi ısıtmalı cisimleri hoş bir şekilde serinletir. Şık DJ’ler kalabalığa öncülük eden en son hitleri ortaya koyuyor. Müzik hiç bir zaman durmaz, arkadaş canlısı garsonlar kokteyller sunar. Bu arada fiyatlar çok ekonomiktir. Gündelik hayatın gri zincirlerini kırmak için birebir bir mekandır.

Kulüp soho

Soho Club, Antalya gece hayatının yeni bir nefesidir. Arzularınızı tahmin eden yüksek hizmet standartları ve iyi eğitimli personel ile sizi şaşırtır. Klüp, Antalya‘nın toskana ve işlek bir yerinde bulunur ve bu da ulaşımın kolay olmasını sağlar. Soho, tasarım ve dans pistleri açısından tamamen zıt iki şeyden oluşuyor. İlki, 1000 kişi kapasiteli, ünlü DJ’lerin ve dansın partilerinin tadını çıkarabilirsiniz. İkincisi, ünlü Türk ve uluslararası sanatçıları dinleyebileceğiniz ve dinleyebileceğiniz 600 kişi için tasarlanmıştır. Kolaylık ve huzur atmosferi var. Sürücüler için güvenli otopark çalışıyor. Partilerde en iyi ses, iyi bir ruh hali ve unutulmaz gösterimler bulacaksınız.

Antalya ile ilgili diğer yazılar
"Antalya" geri dön

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir