Gezitopya okurları için Ukrayna’nın en popüler on gece kulübü aşağıda sıralanmış durumdadır.

Ukrayna’nın en popüler gece kulüpleri;

DLUX

Ukrayna Eğlence Kompleksi Dlux en iyi on gece kulüpleri sıralamasında bizim açımızdan birinci sıradadır. Başkentin kalbinde tarihi bir dinlenme yeridir. Zengin bir tarihe sahip birkaç mekândan biri. Bina 1934 yılında inşa edilmiş ve Kiev’de elit bir toplantı için en iyi mekân haline gelmiştir. Daha önceleri restoran olarak faaliyet gösteren bu yerin adı “Dinamo Lux” olarak bilinirdi. Genellikle hükümet ziyafetleri düzenlenir ve mimari yapının kendisi şehrin genel bağlamından kopuk bulunurdu.

2000’li yıllarda isim daha modern hale getirildi ve restoran “Dinamo Lux” Eğlence Kompleksi, yani bugünkü adı ile Dlux’a dönüştürüldü ve daha modern bir isimle birlikte kurumun modern iç mekânı ortaya çıkardı.

Günümüzde eğlence kompleksinde her zevke uygun bir tatil imkanı bulabilirsiniz, çünkü burada bir disko, lounge bar ve Karaoke bulunmaktadır.

Adres: Kiev, UL. Grushevskogo, 3

SKYBAR

Kulüp alanında sadece müziği değil, aynı zamanda güzel bir iç mekânı da takdir ediyorsanız, Skybar – beğeneceğiniz yerlerden biri. İlk olarak, teknik olarak mükemmel ses, ışık ve Karaoke ekipmanları olduğunu söylüyorlar ve ikincisi, ziyaretçilere üç bar olarak hizmet vermektedir. SKybar isminin tesadüfi olmadığını göstermektedir. Bu gece kulübünün pencerelerinden Kuşbaşı olarak Bessarabian pazarının panoramik manzarasını, Khreshchatyk caddesini ve Leo Tolstoy Meydanını görebilirsiniz.

Bu arada, girişte, sizi dikkatle değerlendirecek, kıyafet kodunu ve yüz kontrolünü geçip geçmediğinize karar verecek ciddi güvenlik ile karşılaşacağınızı unutmayın.

Adres: Kiev, UL. Bolshaya Vasilkovskaya, 5

SEREBRO

SEREBRO Kiev yüksek mutfağının en iyi kurumlarından biri unvanını taşır. Kulübün varlığını sürdürdüğü ilk dört yılı boyunca, sadece iç mekân değil, aynı zamanda menünün kavramsal dolumu da birkaç kez güncellenmiştir. Evet, fiyatlar düşük değil, ama kaliteli dinlenme ve lezzetli yemekler asla ucuza olmamaktadır.

Adres: Kiev, St. Mechnikova, 3

DECADENCE HOUSE

Eğer Ukrayna kulüplerinin artık sizi etkilemeyeceğini düşünüyorsanız, o zaman henüz Decadence House gitmemişsiniz demektir. Kulübün duvarlarına düştüğünüz andan itibaren iç mekan, unutulmaz bir izlenim yaratıyor, çünkü burada sıradan bir disko gibi hissettirmemektedir, sadece şık mobilyalar ve müzik programı ile elit bir kapalı kulüpte olduğu gibi değildir. Tabi ki, tavana asılan geyik ve kaplumbağalarının boynuzlarından korkmazsan.

Decadence House haftada sadece üç gün ve gece hizmet vermektedir: Cuma, Cumartesi, Pazar. Ama Ziyaretçi Sayısı oldukça fazladır, bu yüzden randevu olmadan bir masa bulmak oldukça zordur.

PANORAMA LOUNGE

En iyi gece eğlence yerlerinden biri olan Kharkov’da vakit geçirmek ister misiniz? Panorama Lounge hizmetinizdedir.

Partilerden gelen fotoğraflara bakılırsa, kurum ziyaretçilerin yokluğundan muzdarip değildir, bu da en iyinin en iyisi listemize girmeye layık olduğu anlamına gelir.

Adres: Kharkov, Pereulok. Kostyurinsky, 2

MİNİSTERİUM

Bu dinlenme mekânı olan Ministerium’da günlük çalışma günleri içinde bir mola verebilirsiniz. MİNİSTERİUM, mevsimlik bir yaz terası ve üç konforlu salon (Red room, Nobless ve Triumph Hall) olup, ziyaretçilerin her biri üst düzey bir ev sahibinin resepsiyonuna gelen bir konuk olarak kabul edileceğine söz vermektedir. Hatta yakında sunum yapacak olanlar için uyumalarını sağlamak amacı ile rahat bir oda bulunur.

Bir kulüp bulmak gerçekçi değildir, çünkü ünlü Potemkin merdiveninden birkaç metre uzaklıktadır ve giriş gerçekten bir Bakanlık cephesine benzemektedir. Bir göz atmanız gerekecek ve belki de yan masada gerçek bir bakan olacak.

Adres: Odessa, St. Gogol, 12

IBİZA

Yaz aylarında Odessa’da İbiza Beach Club’ı ziyaret etmelisiniz. Kulüp Karadeniz kıyısında, Arcadia plajında yer almaktadır, bu yüzden geçmek imkansızdır. Ünlü DJ’ler, gerçekten kışkırtıcı MS ve kızlar-ceketler ile kışkırtıcı programlar, aralarında tatilcilerinde bulunduğu bu kulübün genişliği herkese hitap etmektedir. Bu arada, bu mekânı çok fazla yabancı ziyaret etmektedir.

Kulüp sabaha kadar gerçekten eğlenceli. Bir yaz gecesi geçirmek için harika bir seçenek, sadece plaj sezonunun kapanmasıyla kulübün çalışmayı bırakması üzücü, ama her bahar Odessa partileri için kapılarını tekrar tekrar açıyor.

Adres: Odessa, Arcadia Plajı, central alley

PARK RESİDENCE

Gece kulübü Park Residence, odessa’daki en göz alıcı açık alanlardan biri olarak kabul edilir. Kurum, Fransız Bulvarı’nda en çok ziyaret edilen yerlerden birinde yer almaktadır. Bu nedenle böyle bir yakınlık insanlara oldukça kolay ulaşım sunmaktadır. Gerçek şu ki, ana şart olarak- bu zengin insanlar ve kızlar model görünümü ile bu mekanı büyülemektedir.

Adres: Odessa, Fransız bulvarı, 85

MODA KULÜBÜ

Şehrin eski kesiminde bir yürüyüşten sonra, bir gece kulübünde rahatlayabilirsiniz ve bu kulübe gidebilirsiniz. Lviv gibi tarihi bir şehrin misafirlerine göre, böyle bir kulübün Fashion Club olduğunu fark ettik.

Premium kurumlarda olması gerektiği gibi, Fashion Club birkaç ayrı bölgeden oluşur: karaoke, salon ve disko. Her zevke uygun eğlence.

Adres: Lviv, St. Ivan at nalı, 1

BARTOLOMEO

Dnepropetrovsk’da bulunan Club Bartolomeo listemizin son sırasında bulunmaktadır. Bu Club hakkında çok düşündük ve sonunda karar verdik. Burası sadece bir gece kulübü değildir. Aynı zamanda bir dj, bir restoran kompleksi, yat kulübü, tenis kortları, mini futbol sahası, bilardo salonu, çocuk kafe, açık yüzme havuzu, hayvanat bahçesi, plaj alanları, otel kompleksi. Genel olarak, dans etmek ve birkaç alkollü kokteyl ile gürültülü bir partiden sonra yapılacak her şeyi içermektedir.

Bartolomeo’da hayattan ne istediklerini bilen insanlar toplanmaktadır.

Adres: Dnepropetrovsk, Zafer Dolgu, 9b

Bu yazıyı paylaşın!
Bu yazıyı oylayın!

Bir yorum bırak

avatar
  Abone ol  
Bildir