SON DUYURU
Gezitopya.com bünyesinde gezi anılarını yazabilecek yazarlar aranmaktadır.

Kullanım Şartları

Gezitopya.com, Yazarlarımızın hazırlamış oldukları ve kendilerinin anlatımları ile hazırlamış oldukları yazıları içeren bir blog sitesidir.. Yazı içerikleri tamamen Gezitopya.com ‘a aittir. Yazılarımızın içindeki site dışı linkler tarafımızca yerleştirilmiştir. Site dışı linklerin durumu sürekli olarak kontrol edilmediğinden site dışı linkin güncel içeriği hakkında bilgi sahibi olamayabiliriz. Bu nedenle site dışı linklere tıklamak ve sayfaları açmak tamamen kullanıcıların sorumluluğunda olan bir durumdur.

Site içindeki tüm yazılar yazarlar tarafından yazılmış olup, tüm fotoğraflar Yazarlar tarafından fotoğraflanmış yâda telif hakkı olmayan fotogramlar kullanılmıştır. Gezitopya.com yazı içerikleri tamamen kendisine ait olmakla beraber görsel olarak telif hakkı içermeyen görselleri kullanabilir ve bu görsellerde düzenlemeler gerçekleştirebilir. Eğer sizin tarafınızdan tescilli bir fotoğraf kullanıyor isek bildirmeniz yeterlidir. İvedi olarak kaldırılacaktır. Gezitopya.com telif haklarına son derece saygı duyar. Eğer sitemizde telif haklarınızı ihlal ettiğimiz bir içerik görürseniz bizimle iletişime geçin. Telif hakkının belirtilmesinin ardından içerik sitemizden kaldırılacaktır.

Bizimle iletişime geçmek için; [email protected] mail adresini ya da iletişim sayfamızdaki formu kullanabilirsiniz.

Sitemize ait içerikleri değiştirerek yâda kopyalanarak kullanılamaz.

Sitemize ait içerik bir proje/bir amaç/dergi/gazete veya bir başka web sitesinde kullanılacak ise tarafımızdan izin alınarak ( eğer uygun görülür ise ) kaynakça gösterilerek kullanılabilmektedir.

Sitemizde başka kaynaklardan alınmış içerikler olur/olabilir ise bu yazıların için yazının veya fotoğrafın tescil hakkı olan kişiden izin alarak yayınlanmaktadır.

Bulunduğu platformda bize bilgi vermeden içeriklerimizi kullananlar hakkında Gezitopya.com tarafından hukuki yollara başvurulacaktır.

Sitemizdeki her konuyu soysal medya hesaplarında paylaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarındaki paylaşımlardan sosyal medya siteleri sorumludur.

Sitemizi ziyaret eden, içeriklerden bilgi alan herkes kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.