Yılın bütün yorgunluğunun üzerine tek istediğiniz şey bir tatil ve hemen bu tatile çıkmak istiyorsunuz. Ancak bir sorun mu var? Evcil bir hayvanınız var ve onu teslim edebileceğiniz hiç kimse yok. Ya da tatil için bile olsa evcil hayvanınız dan ayrılmak istemiyorsunuz. Peki bu durumda nasıl olacak da aylardır istediğiniz ve planladığınız tatile gideceksiniz?

Turizm Sektörü Evcil Hayvanları da Gözetiyor

Neyse ki günümüzde turizm sektörü artık bu konuya da harika çözümler getirmekte. Bu çözümlerle beraber artık aklınız evcil hayvanınızda kalmadan, gönül rahatlığıyla hayalini kurduğunuz tatile gidebilirsiniz. Bu alanda büyük bir ihtiyaç olduğunu gören bazı işletmeler hayvan dostu otel seçeneği ile siz ve evcil hayvanınızın birlikte tatil yapabilmesine olanak sağlamaktadır. Üstelik de oldukça konforlu ve eğlenceli olan bu evcil hayvan dostu oteller hem sizin hem de dostunuzun mükemmel bir tatil geçirmesine olanak tanımakta.

Popülerleşen Evcil Hayvan Dostu Oteller

Ülkemizde de sayıları giderek artan evcil hayvan dostu oteller sevimli arkadaşlarınız için hemen hemen her şeyin düşünüldüğü konseptlere sahip diyebiliriz. Hatta birçok evcil hayvan dostu otelde odanızda küçük arkadaşınızla birlikte kalabilir ve birlikte eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz. Otel alanlarında, denizde ve hatta kumsalda birlikte dolaşabilir, restorana bile birlikte girebilirsiniz. Güneşin ve denizin tadını birlikte çıkartabileceğiniz evcil hayvan dostu oteller ile ailenizden birisi haline gelen dostunuzla mükemmel bir tatil yaşayabilirsiniz.
Hemen hemen birçok kentte ve tatil yöresinde sayıları gittikçe artan bu oteller tabii ki ülkemizin turizm cenneti olan Antalya’da da bulunmaktadır. Pekii, Antalya ve çevresinde yer alan bazı evcil hayvan dostu oteller nereler?

Antalya’da Küçük Dostunuzla Tatil Keyfi

Tatil için Antalya’ya gitmeyi düşünüyorsanız ve evcil bir hayvanınız varsa siz de aşağıda verdiğimiz evcil hayvan dostu otelleri değerlendirebilirsiniz. Böylelikle gözünüz arkada kalmadan ve tatil yaparken dostunuzu özlemek zorunda kalmadan eğlenceli ve mutlu bir tatil yaşayabilirsiniz.

Antalya’daki En Lüks Oteller Destinasyonu için tıklayınız..

Nostalgia World Hotel

Nostalgia World Hotel

Antalya Manavgat’ta bulunan butik otelde Hotel’e 80 metre uzaklıkta harika bir mavi bayraklı plaj bulunmaktadır. Yalnızca hijyen kuralları ve diğer misafirlere herhangi bir rahatsızlık oluşturmamaları açısından evcil hayvanlarınızın yalnızca havuz ve çevresinde bulundurulmaması rica edilmektedir. İletişim için tıklayınız..

Grand Park Lara

Grand Park Lara

Gan Park Lara; saunası, fitness salonu ve havuzu ile sizin için mükemmel konforlar sunmaktadır. Ama aynı zamanda evcil hayvanınız için de oldukça konforlu, güvenli ve eğlenceli alanlar bulunmaktadır. Örneğin siz otelin havuz kenarında güneşlenirken küçük dostunuz da otel odasında keyif çatıyor olacaktır. İletişim için tıklayınız..

Kaş Bilgin Otel

Kaş Bilgin Otel

Antalya Kaş’ta bulunan Kaş Bilgin Otel yine evcil hayvan dostlarınız için oldukça konforlu bir alan. Otel bahçesinde onunla dilediğinizce oyun oynayabileceğiniz olanakların bulunduğu otel, gürültü yapmaması koşulu ile köpeğinizin odada yalnız kalmasına da olanak tanımaktadır. İletişim için tıklayınız..

Fire Pansiyon

Fire Pansiyon

Antalya Kemer’de bulunan Fire Pansiyon; saldırgan olarak bilinen köpek cinsleri dışında tüm köpek misafirleri kabul etmektedir. Hatta havlamamaları ve gürültü yapmamaları koşulu ile odanızda tek başına bırakabiliyorsunuz. İletişim için tıklayınız..

Selvim Bungalows

Selvim Bungalows

Antalya Olimpos’da bulunan Selvim Pansiyon, tasmalı olmak koşulu ile restorana sizinle birlikte gelebilmektedir. İletişim için tıklayınız..

Doc’s Hotel Kemer

Doc’s Hotel Kemer

Antalya Kemer’de bulunan butik otel olan Doc’s Hotel Kemer, diğer misafirleri rahatsız etmeyecek şekilde havlamayan evcil köpeklerinizi ve diğer evcil hayvanlarınızı kabul etmektedir. Ancak diğer tesislerden farklı olarak otel bir defaya mahsus olmak üzere evcil hayvanınız için temizlik ücreti talep etmektedir. İletişim için tıklayınız..

Arikanda River Garden Hotel

Arikanda River Garden Hotel

Antalya Kumluca’da bulunan butik otel evcil hayvan dostlarınızı kabul eden otellerden. Bu otel için ücretsiz erken rezervasyon yaptırabiliyorsunuz. İletişim için tıklayınız.

Sera Pansiyon

Sera Pansiyon

Antalya Kemer’de bulunan Sera Pansiyon, evcil dostlarınızla birlikte %100 ücretsiz rezervasyon yaptırabileceğiniz otellerden birisidir. İletişim için tıklayınız.

İde Apart Otel

sİde Apart Otel

Antalya Side’de bulunan pet dostu Apart otel gecelik temizlik fiyatı talep etmektedir. İletişim için tıklayınız..

Anatolia Resort

Anatolia Resort

Antalya Kemer’de bulunan pet dostu butik otel, plaja köpeklerinizi kabul etmektedir. Gürültü yapmaması şartıyla dostunuzun odanızda yalnız kalmasına da izin verilmektedir. Kuş ile konaklamak isteyen misafirler içinse yalnızca bungalovlar tahsis edilmektedir. İletişim için tıklayınız..

Chimera Pia Hotel

Chimera Pia Hotel

Antalya’da Kemer’de bulunan Chimera Pia Hotel, uysal ve söz dinleyen tüm köpekler için kapısını açmaktadır. İletişim için tıklayınız..

Bu yazıyı paylaşın!
Bu yazıyı oylayın!

Bir yorum bırak

avatar
  Abone ol  
Bildir