Gezitopya.com insanların gezdiği yerleri, seyahat anılarını paylaştığı, ülke ve şehir destinasyonlarının olduğu, genel bilgilerin yanında ilginç bilgilerin yer aldığı ve tüm ülkedeki festivallerin okuyucuya sunduğu bir site olmamakla birlikte; ülke içerisindeki köy okullarına, yardıma muhtaç çocuklara kırtasiye malzemeleri, kışlık kıyafet ihtiyaçlarını, okullardaki eksik kitap ihtiyaçlarını ”Gezitopya Sosyal Sorumluluk Projesi” adı altında güçlü ekibiyle beraber faaliyete sokmaktadır. Bir önceki projemizde Diyarbakır’ın Sur ilçesinde bulunan hayatı boyunca hiç ellerine oyuncak geçmemiş çocuklara ”Bir Çocuk Güler, Bir Çiçek Açar” projesiyle çocukların gülümsemesine sebep olduk.

10 Okul 10 Bin Kitap

Bu projemizde ise Erzurum’un Aziziye ilçesinin köylerinde bulunan 10 okula 10 bin kitap bağış kampanyası düzenlemekteyiz. Her okula bin kitap olacak şekilde dağıtım yapılması planlanmaktadır.  1.sınıftan 8.sınıfa kadar her sınıfa özgü hikaye kitapları ve 8.sınıfa özgü de soru çözüm bankası kitabı toplamayı planlıyoruz. Gezitopya ekibiyle beraber düzenlenmekte olan ”10 Okul 10 Bin Kitap” projesi tüm vatandaşlarımızın yardımına açıktır. Bu projeye sizin de desteklerinizi bekliyoruz. Hepimizin desteği ile beraber çocuklarımıza ışık olalım. Çocuklarımızın geleceğine katkıda bulunalım. Bizim hepimizin sayesinde nice insanlar çıkacaktır. Hepimizin sayesinde çocuklar okumayı sevecek ve okumayı sevdireceğiz.

Bir çocuktur bizi kendimize getiren, bir sevinçtir bize yaşadığımızı hissettiren. Şimdiki sosyal sorumluluk projemiz onları mutlu etmek olsa da aslında kendi içimizdeki masum çocuğu sevinçlere boğmak için yelken açalım istiyoruz. 1 kitaba iki çocuk sevindirmek için kolları sıvıyoruz. Bu mutluluğa şahit olmak için Erzurum’un Aziziye ilçesinin köylerinde bulunan okullara kitapların asıl sahiplerine ulaştırmak için siz de yardım edebilirsiniz.

Gezitopya Sosyal Sorumluluk Projesi İletişim

Bize ulaşmak için sitenin iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.  Ayrıca İnstagram, Facebook, Twitter hesaplarından da ulaşabilir ve iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca proje ekibimizde bulunan;

Özgür AKKAYA : 0534 080 58 80

Kaxa SHAMATAVA : 0531 224 56 90

Nidanur USTABAŞ : 0551 246 14 13

Büşra PİŞGİNEL : 0541 717 19 42

Yukarıdaki numaralardan kitapların gönderilecek adres bilgilerini ve ”10 Okul 10 Bin Kitap” projesi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bağışlarınızı bekliyoruz. Sevgiyle..

 

 

 

Bu yazıyı paylaşın!
Bu yazıyı oylayın!